NABÍZÍME

Nabízíme ideální konferenční prostory pro Vaši firemní akci v Libereckém regionu.

Kulturní centrum VRATISLAVICE 101010 je multifunkční prostor vhodný pro pořádání kulturních a firemních akcí. Moderní stavba z roku 2010 s jedinečným vzhledem, oceněným Cenou Doc. Ing. arch. Hubáčka, Dr.h.c., se nachází 10 minut od samotného centra Liberce. Výhodou je výborná dopravní dostupnost také pomocí MHD, bezbariérovost a vlastní parkovací plochy (kapacita 50 míst, veřejné parkoviště).

Hlavní sál s vysunutým hledištěm

Konferenční prostory v Liberci - Vratislavicích

Prostory kulturního centra jsou vhodné pro pořádání kongresů, plesů, přednášek, školení, výstav, módních přehlídek, teambuildingových i sportovních akcí. Naší předností je individuální přístup k požadavkům klienta a možnost připravit akci na klíč.

Interiér kulturního centra


Kapacita hlavního sálu je v divadelním uspořádání se židlemi na ploše až 270 míst k sezení včetně míst na balkonu, v případě vysunutého hlediště s elevací se jedná o 188 míst. Při kongresovém uspořádání je možné využít kapacitu až 140 míst, u školního uspořádání je potom kapacita 72 míst. Pro plesy je k dispozici až 319 míst k sezení a 100 míst ke stání.

Kongresové uspořádání


Pro menší akce je možné využít malý multimediální sál. Ten má kapacitu až 50 míst k sezení a disponuje veškerým vybavením pro pořádání firemních akcí. Samozřejmostí je v obou sálech možnost ozvučení, projekce a Wi-Fi připojení.

Multimediální sál


Součástí hlavního sálu jsou dva bary, v přízemí se potom nachází stylová kavárna. Na všechny akce jsme schopni zajistit catering dle požadavků klienta.

Kavárna 101010


Kulturní centrum zahrnuje i informační centrum s předprodejem vstupenek na akce. V případě příznivého počasí je možné využít atrium kulturního centra pro pořádání programů pod širým nebem (festivaly, koncerty, letní kino, svatební obřady apod.).

Atrium s expozicí vozů Porsche

 

 

Kontakt pro zájemce o pronájem konferenčních prostor:

Kulturní centrum VRATISLAVICE 101010

Nad Školou 1675

463 11 Liberec 30

GSM: +420 775 884 010

GSM: +420 774 774 603

e-mail: pronajmy@vratislavice101010.cz


Ceník ke stažení

Maturitní plesy (PDF 3,3 MB)
Pro cenovou nabídku svatebních hostin a obřadů nás prosím kontaktujte.

FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012