PROGRAM

Workshop: WEBER GRILL AKADEMIE
30.7.20 17:00

Workshop: WEBER GRILL AKADEMIE

PŘIPRAVUJEME!
Vstupné: 1990 Kč

Délka kurzu je přibližně 4 hodiny. Akce probíhá v atriu KC VRATISLAVICE 101010 a je pořádána ve spolupráci s Železářství Bradáč.

Po boku certifikovaného šéfkuchaře si sami připravíte několika-chodové menu, které si pak taky sníte. Profesionální kuchaři prošli certifikovaným školením přímo od společnosti Weber. Takže nejen že skvěle grilují a o grilech ví vše, ale poradí Vám i pár vychytávek, které Vám usnadní nejen grilování, ale vaření obecně.

Užijete si spoustu zábavy, odnesete si plno zážitků, originální zástěru Weber® v hodnotě 549,- Kč a certifikát o absolvování kurzu.

V ceně kurzu jsou samozřejmě zahrnuty i nápoje. Akce není vhodná pro děti do 15 let.

Na tomto kurzu si připravíte toto menu:

 

Steaky a Burgery

Monkey Bread se šunkou a sýrem

Grilovaný rumpsteak s bylinkami

Americké brambory na středomořský způsob

Cibule na medu a hořčici

Dokonalý steak

Burito s kuřecím masem

Hovězí burger na středomořský způsob

Čokoládový dort Guiness

 

Recepty vám po skončení kurzu budou zaslány emailem.

 

Cílem kurzu je, naučit se využívat svůj gril v celé jeho škále možností. Ukážeme Vám jak gril připravit na grilování, různé techniky, které se hodí jak na rychlou přípravu steaků, tak na pomalé pečení nebo dokonce uzení, jak gril čistit a starat se o něj aby Vám to zabralo co nejméně času a gril Vám vydržel mnoho let. Vyzkoušíte si různé doplňky, které z Vašeho grilu udělají venkovní kuchyň.

 

O WEBER® GRILL ACADEMY

Weber® Grill Academy byla založena v Dánsku v roce 2007 a dnes už ji najdete na více než 100 místech po celém světě. Je to největší sít škol vaření na světě a ročně našimi kurzy projde 190 000 účastníků. Ti během kurzu rozvinou své grilovací dovednosti, vyzkouší si nové recepty a naučí se různé metody grilování, takže pak mohou využívat plný potenciál svého grilu Weber.

V České republice provozuje kurzy Weber® Grill Academy škola vaření Chefparade Praze a Gurmandie v Jihlavě. Menu kurzů je sestavováno našimi zkušenými mistry z Weber Grill Academy a kuchaři Chefparade a Gurmandie procházejí certifikovaným školením od společnosti Weber.

zpět
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012