PROGRAM

Přednáška: MUDr. JAN HNÍZDIL – PŘÍBĚHY OBYČEJNÉHO UZDRAVENÍ
12.7.18 19:30

Přednáška: MUDr. JAN HNÍZDIL – PŘÍBĚHY OBYČEJNÉHO UZDRAVENÍ

Vstupné: 190 Kč v předprodeji/ 250 Kč na místě

Volné povídání o zdraví a nemocech lidí i společnosti, které vychází z nové knihy MUDr. Jana Hnízdila „Příběhy obyčejného uzdravení“.

Délka přednášky je přibližně 90 minut + 30 minut prostor na dotazy diváků.

MUDr. Jan Hnízdil je atestovaný internista a rehabilitační lékař. Vystudoval 1. LF UK v Praze, po absolutoriu pracoval jako odborný asistent katedry tělovýchovného lékařství FTVS UK, kde spolupracoval s Ludmilou Mojžíšovou na výzkumu léčby funkční sterility a dětské skoliózy prostředky rehabilitace a léčebné tělesné výchovy. Deset let vedl rehabilitační oddělení Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Do roku 2013 působil v Centru komplexní péče v Dobřichovicích. Externě přednáší problematiku dopingu a sportovní zátěže na 3. LF UK v Praze. Je členem akreditační komise Ministerstva zdravotnictví ČR pro psychosomatiku. Založil centrum komplexní medicíny „Hnízdo zdraví“. Je autorem či spoluautorem publikací:

„Bolesti zad, mýty a realita“, „Jak vyrobit pacienta“, „Artróza v komplexním přístupu“, „Jak léčit nemoc šílené medicíny“, „Léčebné rehabilitační postupy Ludmily Mojžíšové“, „Doping aneb zákulisí vrcholového sportu“, „Mým marodům” nebo „Příběhy obyčejného uzdravení“.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012