PROGRAM

Přednáška: MUDr. JAN HNÍZDIL – PŘÍBĚHY OBYČEJNÉHO UZDRAVENÍ
12.7.18 19:30

Přednáška: MUDr. JAN HNÍZDIL – PŘÍBĚHY OBYČEJNÉHO UZDRAVENÍ

Vstupné: 190 Kč v předprodeji/ 250 Kč na místě

Volné povídání o zdraví a nemocech lidí i společnosti, které vychází z nové knihy MUDr. Jana Hnízdila „Příběhy obyčejného uzdravení“.

Délka přednášky je přibližně 90 minut + 30 minut prostor na dotazy diváků.

MUDr. Jan Hnízdil je atestovaný internista a rehabilitační lékař. Vystudoval 1. LF UK v Praze, po absolutoriu pracoval jako odborný asistent katedry tělovýchovného lékařství FTVS UK, kde spolupracoval s Ludmilou Mojžíšovou na výzkumu léčby funkční sterility a dětské skoliózy prostředky rehabilitace a léčebné tělesné výchovy. Deset let vedl rehabilitační oddělení Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Do roku 2013 působil v Centru komplexní péče v Dobřichovicích. Externě přednáší problematiku dopingu a sportovní zátěže na 3. LF UK v Praze. Je členem akreditační komise Ministerstva zdravotnictví ČR pro psychosomatiku. Založil centrum komplexní medicíny „Hnízdo zdraví“. Je autorem či spoluautorem publikací:

„Bolesti zad, mýty a realita“, „Jak vyrobit pacienta“, „Artróza v komplexním přístupu“, „Jak léčit nemoc šílené medicíny“, „Léčebné rehabilitační postupy Ludmily Mojžíšové“, „Doping aneb zákulisí vrcholového sportu“, „Mým marodům” nebo „Příběhy obyčejného uzdravení“.

zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012