PROGRAM

Přednáška: ISLAND
18.1.18 18:00

Přednáška: ISLAND

Vstupné: 70 Kč v předprodeji/ 90 Kč na místě

Z důvodu velkého zájmu jsme přesunuli přednášku ISLAND, která se uskuteční 18. 1., na hlavní sál KC. Z toho důvodu došlo k navýšení kapacity a vstupenky jsou tedy stále k dispozici.

Na přednášce se dozvíte, jak tuto krásnou zemi procestovat. Promítat se budou dva krátké filmy o Islandu natočené dronem a vy si tak budete moct vychutnat unikátní záběry islandské přírody z ptačí perspektivy. Přednáší David Varga.

Island - v poslední době snad největší cestovatelský hit. Neuvěřitelná ukázka různorodosti a úžasů přírody v obrovské koncentraci na tak malém prostoru, a zároveň také nejmladší ostrov Evropy. Člověk se tu doslova může projít po tři roky staré ztuhnuté lávové hornině.

Nespočet vodopádů, ledovců, sopek, pestrobarevných domečků a všude kopec prostoru a volnosti. Je to ale také nejbohatší kulturní scéna kousek od polárního kruhu.

No a to nejlepší nakonec - koupání v geotermálních pramenech ve volné přírodě. Ideálně pak s pivem v ruce a pozorovat u toho polární záři. Nezapomenutelné!

David Varga  - nadšený fotograf, dobrodruh a cestovatel, který pochází ze Žiliny, ale nějakou dobu už žije v Brně. Ve volném čase se věnuje cestování, horské turistice, dálkovým pochodům a příroda ho přivedla i fotografování. 

zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012