PROGRAM

Přednáška: DOMINIKA NA CESTĚ JAPONSKEM
5.10.20 19:00

Přednáška: DOMINIKA NA CESTĚ JAPONSKEM

Vstupné: 170 Kč v předprodeji / 200 Kč na místě

V souladu s usnesením vlády ČR  (č. 958 o přijetí krizového opatření) se akce uskuteční v náhradním termínu, který připravujeme a budeme Vás o něm informovat. Vstupenky zakoupené na termín 4. 5. i 5. 10. 2020 zůstávají v platnosti.


Předprodej vstupenek v síti GoOut. https://goout.net/en/other-events/dominika-na-ceste-japonskem/bkklf/+whwyp/

9 531 kilometrů, 7 měsíců a 4 dny, 8 ostrovů, 1 motorka.

Všichni se usmívají, pomáhají si a uctivě se klanějí, na každém rohu je výběr zdravého levného jídla, domy se nezamykají, všude je čisto, všechno je do detailu promyšlené a funguje. Zní to jako dokonalý svět, ale je?

Od počáteční zamilovanosti k postupnému rozčarování a prvním fackám až po uvědomění si, že všechno má své chyby. Ale pořád je to sakra dobré.

Poblité japonské kalhoty, otřes mozku, natáčení pro japonskou televizi i rozhovory pro největší noviny světa, ukradené kalhotky, horké prameny, tajfuny, lesy, rakety, automaty, kravaty, krabi, králíci, karaoke i rybí sperma. Nebude to o chrámech a japonských zahradách, bude to o lidech, přátelství i pokrytectví.

Dominika Gawliczková – drobná, pouhý metr a půl vysoká studentka strojního inženýrství z Havířova, která se v 19 letech rozhodla, že chce jet do Španělska na motorce. Bez mapy, pořádného oblečení, karimatky i spreje na řetěz začala ukusovat 10 000 km dlouhou cestu. Teď má za sebou v sedle maličkých motorek o samotě 18 zemí Evropy, Střední Asii a nově Jižní Ameriku.

Na jaře 2015 odlétla spolu s Danem Přibáněm, jeho partou žlutých už ne jen Trabantů a svojí CŽtou do Austrálie, aby projeli Východní Timor, Indonésii, Malajsii a skončili v Bangkoku.

Po deset měsíců trvající cestě přes Jižní Ameriku se v květnu 2019 vydala na další putování do Japonska.

Pořádá: Dominika Gawliczková.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012