PROGRAM

Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI 2018
25.8.18 14:00

Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI 2018

Vstupné: ZDARMA

Tak jako každý rok se můžete těšit na spoustu zábavy. Nebudou chybět hry a soutěže ani pohádkové představení pro děti. A pro všechny skvělé koncerty – ATMO music, SuperHeroKillers a Ewa Farna.ATMO music je hudební skupina, která vznikla v roce 2012 a skládala se původně ze dvou členů: Raper a textař Kryštof Peuker (HANK) a hudební producent Ondřej Turták (ODD). Jedná se o kapelu, která má na kontě jedenáct singlů, dvě desky, 60 milionů zhlédnutí na YouTube a přes 115 tisíc odběratelů. Je součástí tvorby rappera Lipa, Sebastiana Navrátila, Jakuba Děkana a Chrise, kde se podílí na produkci a textech. Jejich nejznámější hity jsou Valerie, Ráno, Polety a Andělé. Singl Andělé se dokonce stal na krátkou dobu druhým nejhranějším singlem v Česku.  Kryštof Peuker pod jménem HANK, vydává svůj první singl, kde se v refrénu znovu objevil Jakub Děkan. ODD ohlásil konec účinkování v kapele na konci roku 2017.

SuperHero Killers jegroovy kapela nabízející mistrovskou interpretaci hitů funk/ soul all stars kapel a hrdinů pop-music - Bruno Marse, Beyoncé, Michaela Jacksona, Stevieho Wondera, Prince a dalších ve vlastním nadupaném aranžmá plném funky, pop a soul rytmů.

Ewa Farna ječesko-polská zpěvačka, která vtrhla do hudebního světa v roce 2006 (v pouhých třinácti letech) hitem Měls mě vůbec rád?  Za svoji více než desetiletou kariéru postupně přidala řadu dalších (Boky jako skříň, Ticho, Zapadlej krám, Leporelo či duet Dobré ráno milá).

Vydala osm řadových alb, natočila již přes 30 klipů, spolupracovala s významnými polskými i českými hudebníky, účastnila se projektů jako třeba nazpívání hymny na World Men’s Handball Championship in Qatar. Vyzkoušela si herectví i moderaci a to rovnou prestižních hudebních cen Anděl, které moderovala společně se zpěvákem Tomášem Klusem. Byla historicky nejmladší českou (Československá Superstar) i polskou porotkyní (X Factor).

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012