PROGRAM

Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI 2017
19.8.17 14:00

Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI 2017

Vstupné: ZDARMA

Tak jako každý rok se můžete těšit na spoustu zábavy. Nebudou chybět hry a soutěže ani pohádkové představení pro děti. A pro všechny skvělá hudba – koncerty Jakub Děkan Band, Nebe a Xindl X.

Jakub Děkan
Jméno libereckého zpěváka moderátora Jakuba „Děkyse“ Děkana je spojováno s kapelou ATMO Music, do jejíž širší sestavy již nějakou tu dobu pevně patří. Taktéž ho můžeme znát ze spolupráce s libereckým kolegou Paulie Garandem, rapperem Marpem nebo UDG. Nyní je tu konečně i s jeho vlastní muzikou.

NEBE
Pětičlenná divize nebeských jezdců si místo na zemi našla v roce 2005. Tehdy ještě nikdo z nich neměl ani občanku. Po vydání demosnímku Legosvět si jich v roce 2010 všiml frontman kapely Kryštof Richard Krajčo a rozhodl se, že jim pomůže. V létě 2011 natočili pod Richardovou produkcí desku Legosvět, která vyšla v březnu roku 2012. 

Xindl X
V roce 2007 zvítězil s písní Mamut v soutěži Česko hledá písničku, o rok později získal ocenění Autorská Porta za píseň Dysgrafik, na festivalu Zahrada zvítězil v písničkářské kategorii. Ve stejném roce vydal debutové album Návod ke čtení manuálu, která mu přinesla nominaci na cenu České hudební akademie Anděl v kategorii folk a country. Singl z alba Anděl získal o rok později tutéž nominaci v kategoriích píseň roku a videoklip roku.

V roce 2010 vydal album Praxe relativity, které obsahovalo singly Chemie, Nejlepší kuchař a Láska v housce (který nazpíval s Olgou Lounovou) Píseň Láska v housce získala nominaci na Anděla za nejlepší klip i píseň. Xindl X byl ten rok také nominován na zpěváka roku a získal ocenění Skokan roku v anketě Český slavík.

V roce 2011 spolu s kapelou The Tap Tap nazpíval hit Řiditel autobusu. O rok později přichází s deskou Láska se singly Zlato, Štědrý večer nastal, Dočasná svatá a Casio.

V roce 2014 vydal novou desku Čecháček Made, z níž pochází singly Barbína, Čecháček a Totáček, V blbým věku a Cudzinka v tvojej zemi (s Mirkou Miškechovou). Píseň V blbým věku získala nominace na Anděla za píseň a za videoklip roku.

Jeho nejnovější loňské album má název Kvadratura záchranného kruhu a zatím nabídlo hity Popelka, Na vodě a nově i Mýval.

zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012