PROGRAM

Pohádka: O ZAPOMNĚTLIVÉM PSANÍČKOVÉM ANDĚLÍČKOVI
8.11.20 10:00

Pohádka: O ZAPOMNĚTLIVÉM PSANÍČKOVÉM ANDĚLÍČKOVI

Představení zrušeno. Zakoupené vstupenky je možné vracet do 8. 11. 2020 podle aktuálních pokynů prodejní sítě evstupenka.cz.


Pohádka je vhodná pro děti od 4 do 9 let.

O Vánocích je každé dítě šťastné, pokud najde pod stromečkem svůj dárek. Ale aby děti našly své dárky pod stromečkem, musí jejich přání napsaná na lístečcích, posbírat Psaníčkový andělíček, který je pak odnese Ježíškovi.

Jenže tyto Vánoce Psaníčkový andělíček zaspí, tím se jaksi vše řádně zašmodrchá a pak už bude záležet jen na tom, jestli se ho podaří vzbudit. Není to ale vůbec tak jednoduché, jak se může zdát.

Poetická pohádka, která navodí kouzelnou atmosféru Vánoc, připomíná polozapomenuté zvyky a tradiční koledy. Spolu s herci v pohádce vystupují také krásné loutky.

Hrají: Karel Zima, Jarmil Škvrna, Veronika Bartáková

Pořádá: VIP Art Company.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012