PROGRAM

On-line: THE PEANUTS
22.11.20 22:00

On-line: THE PEANUTS

Vstupné: dobrovolné

Další on-line stream koncertu z vratislavických Desítek můžete sledovat přes náš facebook a nebo ve vyšší kvalitě zde https://www.youtube.com/watch?v=UkW3-cE0Xxw.  

Semilská skupina The Peanuts vyniká zejména precizní interpretací autorského blues spojené s nečekanou instrumentální vyspělostí mladé trojice ve složení: Matěj Myslivec – kytara/ zpěv, Václav Matěcha – bicí, Richard Josefy - baskytara.

O projektu #kulturaprezije
Musíte být doma? V pořádku! My přijdeme za vámi. Od 1. 11. spouštíme společnou akci na podporu kultury našeho kraje a rozhodli jsme se, že listopadové neděle věnujeme KULTUŘE. Pojďme si ji opatrovat. Pojďme si ji hýčkat. I v našem kraji máme skvělé muzikanty a divadelníky. Dáme jim prostor. Každý z Vás si jistě přijde na své a z velkého množství žánrů si vybere to pravé. Swing, jazz, dechovka, funky, rock i punk. Čeká nás velká přehlídka talentů Libereckého kraje. Kapely i taneční orchestry Vám přivedeme přímo do obývacích pokojů a dáme Vám šanci podpořit je.
Spolek Kultura, z. s. společně se Statutárním městem Liberec, Libereckým krajem, Městským obvodem Vratislavice, KC VRATISLAVICE 101010 a Českým rozhlasem Liberec startuje od neděle 1. 11. 2020 seriál streamovaných koncertů hudebních uskupení z celého Libereckého kraje.

Děkujeme, že jste s námi. Děkujeme, že Vám na kultuře záleží. Děkujeme, že Vás máme.
Pořádá: Kultura z.s.

zpět
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012