PROGRAM

On-line: THE GRIZZLIES
22.11.20 17:30

On-line: THE GRIZZLIES

Vstupné: dobrovolné

Další on-line stream koncertu z vratislavických Desítek můžete sledovat přes náš facebook a nebo ve vyšší kvalitě zde https://www.youtube.com/watch?v=cIyswpl5zaA.

The Grizzlies - Liberecko Frýdlantská kapela s vlastní tvorbou s lokální tématikou.

Členové: Pavel Polčák (bicí) Milan Bernkopf (kytara, zpěv) Radek Michalko (basa,zpěv) Tomáš Morava (uklele, kytara, housle, zpěv).
Poprvé spolu ve triu kytara basa bicí na podzim roku 2008. Asi za 2 roky sestavu opustil Milan, aby se po cca 3 letech zase vrátil.
Mezitím s Petrem Glombem na postu kytary zažívala kapela lokální úspěch s písní "Frýdlant".
Videoklip má na You Tube dodnes kolem 30tis shlédnutí. Kapela také natočila CD se shodným názvem jako videoklip.
Potom kapelu citelně zasáhl odchod Pavla na postu bicích - bylo to kolem konce roku 2013. Nahradil jej multiinstrumentalista Tomáš Morava.
V současnosti Kapela opět hraje v původním složení a Tomáš místo hry na bicí obohacuje kapelu zpěvem a hrou na několik hudebních nástrojů.
Občas si s Grizzlies zahraje ještě kytarista a zpěvák Jakub Hauf. Kapela značně obohatila reprtoár o "nové kusy" nyní pracuje na nahrávkách.
Kromě videoklipu Frýdlant lze na Youtube najít jetě další tři videa: Hvězdoplán, Rizoto a Čaroděj.

 

O projektu #kulturaprezije
Musíte být doma? V pořádku! My přijdeme za vámi. Od 1. 11. spouštíme společnou akci na podporu kultury našeho kraje a rozhodli jsme se, že listopadové neděle věnujeme KULTUŘE. Pojďme si ji opatrovat. Pojďme si ji hýčkat. I v našem kraji máme skvělé muzikanty a divadelníky. Dáme jim prostor. Každý z Vás si jistě přijde na své a z velkého množství žánrů si vybere to pravé. Swing, jazz, dechovka, funky, rock i punk. Čeká nás velká přehlídka talentů Libereckého kraje. Kapely i taneční orchestry Vám přivedeme přímo do obývacích pokojů a dáme Vám šanci podpořit je.
Spolek Kultura, z. s. společně se Statutárním městem Liberec, Libereckým krajem, Městským obvodem Vratislavice, KC VRATISLAVICE 101010 a Českým rozhlasem Liberec startuje od neděle 1. 11. 2020 seriál streamovaných koncertů hudebních uskupení z celého Libereckého kraje.

Děkujeme, že jste s námi. Děkujeme, že Vám na kultuře záleží. Děkujeme, že Vás máme.
Pořádá: Kultura z.s.

zpět
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012