PROGRAM

On-line: PUBCOUSTIC
22.11.20 14:00

On-line: PUBCOUSTIC

Vstupné: dobrovolné

Další on-line stream koncertu z vratislavických Desítek můžete sledovat přes náš facebook a nebo ve vyšší kvalitě zde https://www.youtube.com/watch?v=EOGn9H_EPRE    .


Kapela Pubcoustic vznikla zprvu jen jako nápad kamarádů, kdysi aktivních muzikantů v různých libereckých kapelách, sejít se ve zkušebně, společně si zahrát a nostalgicky, jak už ke krizím středního věku patří, vzpomínat na mládí v devadesátkách, to vše bez ambicí na vlastní tvorbu nebo zakládání klasické revivalové nebo zábavové kapely. Časem přišla touha ukázat naši čirou radost z hraní dál a s tím přišel nápad 2.0 s poloakustickými covery, hranými po vzoru kapel z anglických pubů, po hospodách, kde bychom spojili příjemné s užitečným. Hrajeme hlavně písně z devadesátých let kapel jako jsou U2, Pearl Jam, Coldplay nebo Radiohead, ale i novější, jako Imagine Dragons nebo Kings Of Leon. To, co nás baví a tak, jak to máme rádi. Tedy hlavně pro radost.


O projektu
#kulturaprezije
Musíte být doma? V pořádku! My přijdeme za vámi. Od 1. 11. spouštíme společnou akci na podporu kultury našeho kraje a rozhodli jsme se, že listopadové neděle věnujeme KULTUŘE. Pojďme si ji opatrovat. Pojďme si ji hýčkat. I v našem kraji máme skvělé muzikanty a divadelníky. Dáme jim prostor. Každý z Vás si jistě přijde na své a z velkého množství žánrů si vybere to pravé. Swing, jazz, dechovka, funky, rock i punk. Čeká nás velká přehlídka talentů Libereckého kraje. Kapely i taneční orchestry Vám přivedeme přímo do obývacích pokojů a dáme Vám šanci podpořit je.
Spolek Kultura, z. s. společně se Statutárním městem Liberec, Libereckým krajem, Městským obvodem Vratislavice, KC VRATISLAVICE 101010 a Českým rozhlasem Liberec startuje od neděle 1. 11. 2020 seriál streamovaných koncertů hudebních uskupení z celého Libereckého kraje.

Děkujeme, že jste s námi. Děkujeme, že Vám na kultuře záleží. Děkujeme, že Vás máme.
Pořádá: Kultura z.s.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012