PROGRAM

Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI
14.8.21 14:00

Pro rodiče s dětmi: VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI

Vstupné: ZDARMA


Tak jako každý rok se můžete těšit na spoustu zábavy. Nebudou chybět hry a soutěže, pohádková představení a pro všechny skvělé koncerty – LIPO, Jelen a Miro Žbirka.

Program:

14:00 začátek slavností

14:15 animační program (hlavní pódium)

15:00 O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE, Divadélko Koloběžka (pohádková scéna)

15:45 animační program (hlavní pódium)

16:30 OSLÍČKU, OTŘES SE, Divadélko Koloběžka (pohádková scéna)

17:30 LIPO (hlavní pódium)

19:30 JELEN (hlavní pódium)

21:30 MIRO ŽBIRKA (hlavní pódium)

Lipo – liberecký rodák Jonáš Červinka je český rapper a básník. Poprvé se výrazněji prosadil v rámci projektu Básníci před mikrofonem (BPM), který založil spolu s Pauliem Garandem jako do té doby nepoznanou odnož českého rapu, která vycházela především z poezie. V roce 2012 vydal své sólové debutové album Víc než hudba, o dva roky později pak druhou desku O duši a zatím poslední album Lyrika vyšlo v dubnu 2018.

Spolupracoval s ATMO music, Sebastianem, Debbi a nejnověji s kapelou Kryštof.

https://www.youtube.com/watch?v=ZzBC2v08UYQ


Jelen - je česká akustická hudební skupina hrající tzv. roots music. Písně z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues. Kapela získala cenu Anděl v kategorii Objev roku za rok 2014 a cenu Anděl v kategorii Skupina roku za rok 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=c2j9BxOF8yo


Miro „Meky“ Žbirka - je slovensko český zpěvák a skladatel. Pochází ze smíšeného manželství, jeho matka je Angličanka, otec Slovák, své písně také velmi často zpívá v obou jazycích svých rodičů.

Spoluzakladatel skupiny Modus, s níž v roce 1977 získal spolu s Jánem Lehotským a Marikou Gombitovou Zlatou bratislavskou lyru za píseň Úsmev. V roce 1981 spolu s Lacem Lučeničem opustili skupinu Modus a založili skupinu Limit, se kterou se vydal na sólovou dráhu. V roce 1982 se stal prvním slovenským Zlatým slavíkem; po Waldemaru Matuškovi byl druhý, kdo dokázal porazit Karla Gotta.

https://www.youtube.com/watch?v=eIwxe9MOixI

Akce je venkovní a koná se i v případě nepříznivého počasí.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012