PROGRAM

Koncert v kostele: PETRA JANŮ UNPLUGGED
30.8.17 20:00

Koncert v kostele: PETRA JANŮ UNPLUGGED

Vstupenky: 290 Kč sezení, 250 Kč stání 1. a 2. balkon

Trojnásobná držitelka Zlatého slavíka zazpívá své slavné hity pouze s akustickým doprovodem v nádherném prostředí kostela Nejsvětější Trojice.

Petra Janů– první umělecké krůčky dělala od roku 1972 v Semaforu, v roce 1977 vydává své první album Motorest a to se skupinou Pro-rock (album vyšlo i anglicky), o rok později skončila ve Zlatém slavíku na druhém místě.

V roce 1980 vydala album Exploduj! (až do jejího čtvrtého alba jí psal Ota Petřina téměř všechny písničky, někdy i texty) a Petra Janů se stala ojedinělou rockerkou na naší hudební scéně. V tomtéž roce natočila s plzeňskou skupinou Bumerang film Koncert.

V 80. letech spolupracovala s Ondřejem Soukupem a Petrem Jandou. Vznikla komerčně velmi úspěšná alba Jedeme dál a S láskou.... Petra Janů po desce Jedeme dál volně přešla z rockové hudby do vod pop-music. V roce 1987 se poprvé stala „Zlatou slavicí“. V 90. letech se objevila v několika muzikálech a začátkem nového tisíciletí se opět vrací ke spolupráci s Petrem Jandou a Otou Petřinou a vydávají album Jedeme dál II.

zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012