PROGRAM

Koncert na střeše: POKÁČ
8.7.20 19:30

Koncert na střeše: POKÁČ

Vyprodáno. Vstupenky na místě nebudou k dispozici.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v hlavním sále KC VRATISLAVICE 101010. Akce proběhne podle hygienických pravidel Ministerstva zdravotnictví ČR platných v den konání.


Vymlácený entry, Mám doma kočku, Úplně levej, Rád chodím na poštu, Matfyzák na discu a další hity. Živě a pod širou oblohou ze střechy knihovny v atriu vratislavických Desítek.

Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, je český písničkář a textař hrající na kytaru a ukulele. Do povědomí veřejnosti se dostal jako textař zpěváka Voxela. V tomto autorském duu (Voxel – hudba, Pokáč – text) spolu napsali dvě Voxelova alba (AllBoom, Motýlí efekt). Podílel se na textech několika písní skupiny Mirai (mimo jiné např. Chci tančit nebo Anděl), je autorem textů několika písní Jakuba Děkana, se kterým i nazpíval duet Co bejvávalo, už není.

V květnu roku 2017 vydal debutové album Vlasy, které získalo ocenění Zlatá deska. V roce 2019 vydal druhé album Úplně Levej, 24. října téhož roku proběhl křest tohoto alba ve fóru Karlín.

Mezi jeho nejznámější skladby patří: Vymlácený entry, Mám doma kočku, V lese, Pohádka, Rád chodím na poštu či Matfyzák na discu.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012