PROGRAM

Koncert na střeše: KAMIL STŘIHAVKA A AKUSTICKÉ TRIO
16.7.19 19:30

Koncert na střeše: KAMIL STŘIHAVKA A AKUSTICKÉ TRIO

Vstupné: 350 Kč
V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v hlavním sále kulturního centra.

Kamil Střihavka, rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu, vystoupí na střeše vratislavické knihovny nejen se svým akustickým triem.

Kamil Střihavka – zpěv

Petr Henych - akustické kytary

Martin Ivan – kontrabas

Patrik Sas - bicí nástroje

Ondřej Klímek - saxofon, flétna

Kamil Střihavka vystudoval střední školu elektrotechnickou ve Varnsdorfu, v roce 1986 začal zpívat s power metalovou skupinou Motorband. Později přešel od power metalu k hard rocku, je součástí tria BSP (Balage, Střihavka, Pavlíček) a frontmanem kapely Kamil Střihavka & Leaders!.

Účinkoval v české adaptaci rockové opery Jesus Christ Superstar v pražském divadle Spirála, kde ztvárnil od roku 1994 do roku 1998 ve stovkách repríz Ježíše. Mezi jeho další muzikály patří například Johanka z Arku v pražském divadle Ta Fantastika, či Excalibur. od listopadu 2010 vystupuje v Hudebním divadle Karlín v dalším uvedení rockové opery Jesus Christ Superstar. Na muzikálových scénách je k vidění v inscenacích Kapka medu pro Verunku, Johanka z Arku a Robin Hood.

Napsal divadelní hru Tolik hlav, pro jejíž uvedení založil Divadelní společnost Kamila Střihavky.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012