PROGRAM

Koncert na střeše: CHANTAL POULLAIN
3.7.18 19:30

Koncert na střeše: CHANTAL POULLAIN

Vstupné: 290 Kč (k sezení, nečíslováno)

Výjimečný open-air koncert šarmantní Chantal Poullain na střeše vratislavické knihovny, večer plný francouzských šansonů v doprovodu jazzově-šansonově laděného Tria Štěpána Markoviče.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v hlavním sále KC VRATISLAVICE 101010.

Chantal zpívá částečně česky, převážně však francouzsky, tedy jazykem, který k šansonům bytostně patří. Koncertem provází v češtině a díky svému charismatu okouzluje publikum francouzským šarmem a rozdává energii a pohodu – přeneste se aspoň na chvíli do zapadlého pařížského baru.

Chantal Poullain vstoupila do povědomí českého publika už v osmdesátých letech, kdy spolu se svým tehdejším manželem Bolkem Polívkou zazářila v představení Šašek a královna. Natočila řadu českých filmů. Hostovala v mnoha divadlech, např. Klicperově divadle v Hradci Králové, Národním divadle, v Divadle Bez zábradlí apod. Je zároveň zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal, která pomáhá zlepšovat prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí.

Štěpán Markovič trio - Štěpán Markovič - saxofon, Jan Kořínek - kontrabas, Ondřej Kabrna - klavír


zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012