PROGRAM

Koncert: MIG 21 – HURÁ TOUR
19.4.19 20:00

Koncert: MIG 21 – HURÁ TOUR

VYPRODÁNO!
Otevření sálu 19:00, začátek koncertu 20:00, délka koncertu cca 100 minut.


Hurá, HURÁ! tour je tu. Jarní pokračování neodolatelně barevné, zářivé, tančící a veselé šou.


Chlapecká taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova, jak kapelu pokřtil frontman Jiří Macháček, vyráží na své tradiční jarní turné, tentokrát s novým singlem Hurá a ve vratislavických Desítkách Vám po dvou letech opět udělá veselé Velikonoce.

Mig 21 - česká popová hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček (zpěv), Pavel Hrdlička (trubka, klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Adam Stivín (baskytara).

Skupina vznikla v roce 1998, své první album nazvané Snadné je žít vydala o tři roky později. Postupně vydala ještě dalších pět alb na CD a dvě na DVD.

Při svých koncertech se skupina zaměřuje i na jejich scénografické ztvárnění. Vedle veřejného vystupování nahráli Mig 21 též píseň k filmu Muži v naději.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012