PROGRAM

Koncert: JANEK LEDECKÝ – VÁNOČNÍ TURNÉ 2018
7.12.18 19:00

Koncert: JANEK LEDECKÝ – VÁNOČNÍ TURNÉ 2018

Vstupné: 490 Kč

Letos po dvaadvacáté se Janek Ledecký s kapelou vydává na turné, v jehož rámci přehraje veškeré skladby ze zásadní desky Sliby se maj plnit o Vánocích i své největší hity. K sváteční atmosféře přispěje i M. Nostitz Quartet a doposud největší světelný park, s jakým kdy zpěvák na koncerty vyrazil.

Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Poprvé si získal pozornost publika jako frontman rockové kapely Žentour. V roce 1992 se Janek vydává na samostatnou dráhu a sklízí úspěchy hned s prvním albem Na ptáky jsme krátký. Je autorem úspěšných muzikálů  Galileo, Hamlet či Vánoční zázrak, který je postaven na dnes už klasických vánočních melodiích, které vydal v roce 1996 na albu Sliby se maj plnit o Vánocích.

M. Nostitz Quartet – smyčcové kvartetovzniklo v říjnu 1994 během studií na Hudební fakultě Akademie múzických umění v Praze. Nosticovo kvarteto vystupuje ve složení:

1. housle - Petr Bernášek
2. housle - Václav Vacek
viola - Pavel Hořejší
violoncello - Martin Havelík

Pořádá: VM ART production

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012