PROGRAM

Koncert: JAKUB DĚKAN BAND
3.2.18 20:00

Koncert: JAKUB DĚKAN BAND

Vstupné: 190 Kč v předprodeji/ 250 Kč na místě

Hlas, který zdobí hity ATMO music, Rybiček 48 či UDG vydává svůj dlouho očekávaný debut s hity „Děda,“ „Řidičák“ či novinkou „Lea.“ Křest nového alba liberecké hudební ikony, na kterém nesmíte chybět.

Jakub Děkan - Se zpěvem začal v 15. letech. Už v roce 2008 založil rock popovou skupinu Rosemary, později působil v kapele Attic Vanity, se kterou objel svou první tour s názvem Live Life Tour.

V červenci 2012 byla založena kapela Justr Try, se kterou se účastní talentové soutěže Československo má talent. Úspěšně a s velkými ohlasy postoupili do kola zvaného „Velký třesk”.

Spolupracoval s Pauliem Garandem a Kennym Roughem, kde společně objeli 3 velká tour (Čundr Country, V hlavní roli, Molo), podílel se na přípravě první desky ATMO music, kterou svým hlasem podpořil v šesti písních a na rozmezí roku 2013/2014 se stal oficiálně jejich koncertním členem. Společně pak koncertovali pod vydavatelstvím Warner music a agenturou Redhead music.

A právě vydavatelství, které zaštiťuje ATMO music, oslovilo samotného Jakuba, jako sólového interpreta. Warner music tak zastřešuje jeho debutové album, na kterém spolupracuje s hudebním producentem Ondřejem Turtákem, zvaným ODD.

zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012