PROGRAM

Koncert: EDDIE STOILOW WORLD TOUR 2018
16.11.18 20:00

Koncert: EDDIE STOILOW WORLD TOUR 2018

Vstupné: 220 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě

Koncert je bez předkapely.

Jedna z nejvýraznějších kapel posledních let vyráží na narozeninové turné, aby oslavila 15 LET SPOLU + exkluzivní host - zpěvák Sebastian.

Na turné kapela představí také letošní novinku, která předznamenává nové album, které plánuje na příští rok, singl We Rule This World, který vznikl z hecu.

„Song jsme složili u táboráku na soustředění s kapelou. Byl to hec, kdo zahraje lepší rif, z kterého vznikne regulérní track. Někdy máme náladu, že si navzájem vyměníme nástroje a zkoušíme skládat a jamovat. Tak i takto vznikají táborové písně…“ osvětluje vznik skladby kapelník a klávesista David Šmídt a naznačuje tím také, že se Eddie Stoilow novou tvorbou vracejí k písničkářství, ke kořenům kapely.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012