PROGRAM

Dvojkoncert: MIRAI + POETIKA TOUR 2017
29.3.18 20:00

Dvojkoncert: MIRAI + POETIKA TOUR 2017

VYPRODÁNO

Oficiální vyjádření kapely Mirai:

Ahojte,
moc se omlouváme, ale z technických důvodů musíme koncert definitivně přesunout na čtvrtek 29.3.2018. Chyba není na straně pořadatele, tak se na něj nezlobte. V případě, že Vám, co již lístek máte, termín nevyhovuje, je možnost ho vrátit skrz pořadatele.

PS: Je více než 2 měsíce před koncertem a prý je téměř vyprodáno, tak se na Vás moc těšíme!!!

Vaši Mirai
Kapely Mirai a Poetika, jež patří mezi nadějné mladé skupiny současnosti, vydají na podzim debutová alba, která svým posluchačům představí na společném turné. To čítá osm zastávek a hned druhá bude ve vratislavických Desítkách.

Mirai a Poetika nejsou na hudební scéně úplnými nováčky. Mají za sebou několik rádiových hitů, milionová přehrání svých videoklipů na YouTube a bohatou zkušenost z malých i velkých pódiích. Navíc je spojuje láska k hudbě a živému hraní.

Mirai o sobě dali poprvé vědět singlem Cesta z města, ke kterému postupně přidali Robotí, Divadlo a hit letošního léta, Když nemůžeš, tak přidej.Na svém prvním albu spolupracují s Ondřejem Fiedlerem (autorem hitu Hearts zpěvačky Lenny nebo Toulavé pro Sebastiana), Honzou Balcarkem z Light & Love či Martinem Ledvinou (Jelen).

Poetika – trio z Vysočiny o sobě dalo svým pop rapem poprvé vědět na jaře 2016, kdy představilo hit Zkouším žít. Na jeho úspěchy jak v rozhlasovém éteru, tak na internetu, navázal i další singl Každou vteřinou a že má Poetika hitový potenciál, dokazuje i aktuální novinka Trinity. zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012