PROGRAM

Vratislavické divadelní léto: MALÝ, HUBENÝ A JEDNOOKÝ + KARMEN
21.6.21 19:30

Vratislavické divadelní léto: MALÝ, HUBENÝ A JEDNOOKÝ + KARMEN

Vstupné: 90 Kč pouze na místě

Představení jsou venkovní a uskuteční se podle aktuálních hygienických podmínek platných v den konání akce. Vstupenky bude možné zakoupit pouze na místě před představením.

První pohádka je veselým příběhem o hledání ženicha, kde se potkáme se známými pohádkovými bytostmi po 20 letech – starou princeznou a malým, hubeným a jednookým Honzou.

A po krátké přestávce loutkohraní známého díla, jehož děj je přesunut ze španělské Sevilly počátku 19. století do současného Jablonce nad Nisou.

Rudolf Hancvencl se divadlu věnuje již od svého dětství, kdy navštěvoval dramatický kroužek. Poté vstoupil do Spolku loutkářů Vozichet (zal. 1980), jehož je posledním hrajícím členem. Nyní si tvoří hry sám, za vydatné pomoci manželky Ivany.zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012