PROGRAM

Talk show: MK SHOW 41. díl
25.1.18 19:30

Talk show: MK SHOW 41. díl

Vstupné: 100 Kč v předprodeji/ 150 Kč na místě
Pořadatel: M. K. SHOW, z.ú.

Hosty lednové charitativní talk show Martina Krause budou stand-up komik Karel Hynek a zpěvák Ezy.

Na akci je možné zakoupit omezené množství VIP vstupenek v ceně 500 Kč. VIP vstupenka obsahuje místo v první řadě, vstup před show od 18:30 i po show do zákulisí s občerstvením, možnost se s hosty v zákulisí vyfotit a nějaký čas strávit v zákulisí a dárek od partnerů. Při vstupu do zákulisí se musíte prokázat touto vstupenkou za 500 Kč!!!

Karel Hynek je nejen komik, hlavní aktér pořadů Na stojáka, KnorTime a Comedy Club, ale také příležitostný herec. Objevil se v seriálech TV Nova Gympl s ručením (ne)omezený a Kriminálka Anděl či v primáckých Vinařích a v roce 2016 se dostal do jednoho z týmů Pevnosti Boyard.

Ezy, vlastním jménem Ezdráš Egon Hýbl, je zpěvák, skladatel, textař a frontman skupiny Ezyway. Hudbě se věnuje od mládí. Nejprve působil po boku bratra Simeona Hýbla v souboru Alfa Gospel Praises a v kapele BBrothers. Společně se potkali také při projektu Kryštof v Opeře (2008).

V roce 2011 stál Ezy u zrodu pop/funkové formace EzyWay. Během své kariéry se zapojil do několika projektů známých českých umělců. Se zpěvákem Benem Cristovaem vydal singl Be Mine (Maloobochodník 2013), dále spolupracoval s producentem Borisem Carloffem či Ondřejem Soukupem, se kterým vydal singl Little Happy do filmu Bony a Klid II.

V roce 2014 se zúčastnil koncertního turné kapely J.A.R. a moderoval nejprestižnější české hudební ceny udělované Akademií populární hudby - Ceny Anděl. Ezy je také frontman kapely HoraL, která je tvořena členy kapely NightWork. HoraL vydal singl pro film Padesátka s názvem BĚŽ!.

zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012