PROGRAM

Divadlo: CAVEWOMAN 30. 9. 2020
30.9.20 19:30

Divadlo: CAVEWOMAN 30. 9. 2020

Vstupné: 350 Kč
NÁHRADNÍ TERMÍN ZA 2. 6., VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

Oficiální vyjádření společnosti Point – pořadatele představení Cavewoman v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu. 

Představení plánovaná v době krizových opatření souvisejících s koronavirem nelze odehrát ve stanovených termínech.
Zakoupené vstupenky na naše představení zůstávají v platnosti a my Vás budeme nejpozději v den, kdy bude oficiálně oznámen konec zákazu návštěvy divadel  informovat o termínech náhradních představení prostřednictvím web stránek, sociálních sítí a našich prodejních partnerů.
Děkujeme za pochopení vážné situace, která díky tomuto opatření pro nás a pro tisíce

dalších firem v České republice nastala.
Prosíme naše diváky: nepodléhejte panice a zachovejte nám přízeň.
Děkujeme a těšíme se na Vás v náhradním termínu. Produkce Cavewoman.Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

“Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Příběh se však tentokrát odehrává v předvečer svatby hlavní a jediné hrdinky představení - Cavewoman. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.

zpět
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo (pouze se svým doprovodem s platnou vstupenkou). U večerních akcí dbejte prosím na adekvátní společenský oděv. V případě příchodu po začátku představení nemusíte být vpuštěni do hlediště. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit uspořádání sálu.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012