PROGRAM

Divadlo: BOSÉ NOHY V PARKU
20.3.18 19:30

Divadlo: BOSÉ NOHY V PARKU

Vstupné: 350 Kč v předprodeji/ 390 Kč na místě

Rudolf Hrušínský, Veronika Freimanová, Anna Linhartová a Radúz Mácha v romantické komedii nekorunovaného krále broadwayské činoherních scény Neila Simona. Pořádá Agentura Harlekýn.

Líbánky skončily a mladí novomanželé se vydávají na dlouhou trať každodenní rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném bytě. A následně si odbýt setkání s její konzervativní matkou a exotickým sousedem, sukničkářem. Opravdový křest ohněm. Skvělá podívaná na první trable novomanželů, kde to s vtipem a nadhledem zkrátka správně jiskří, ať už se hádají či milují.

Neil Simon - nejúspěšnější (a údajně i nejbohatší) americký dramatik posledních čtyřiceti let, patří k nejhranějším a nejoblíbenějším autorům na světě. Podle jeho her vznikla řada úspěšných filmů. Kritika chválí autora především za to, že dokázal "jak je důležité nebýt vážný" - což je narážka na známý titul Oscara Wilda. Obdržel několik významných ocenění a v roce 1991 prestižní Pulitzerovu cenu.

zpět
V případě velkého zájmu diváků si vyhrazujeme možnost využít při akcích hlavní sál s rozestavěním židlí na ploše.
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012