AKTUÁLNĚ

VRACENÍ VSTUPENEK 13.03.2020

Informace k vracení vstupenek

1.            Veškeré objednávky učiněné online (tedy platební kartou nebo převodem) budou navráceny automaticky po zrušení každého představení a to do 30 dnů ode dne původního termínu představení. Jedná se tedy o všechny vstupenky, které přišly zákazníkům ve formátu PDF.

2.            Vstupenky je možné vracet v předprodejních místech sítě Evstupenka, která budou v provozu. Vzhledem k uzavření Informačních center je možné řešit vratky vstupného online. Na základně žádosti zákazníka, zaslané na info@evstupenka.cz s těmito údaji: Jméno zákazníka, email zákazníka, číslo objednávky, datum představení a číslo účtu pro vrácení vstupného. V případě, kdy si lidí koupili vstupenky bez rezervace (tedy bez čísla rezervace či objednávky), je třeba zaslat i číslo vstupenky, které nalezne zákazník u čárového kódu.

3.            V případě, že chce zákazník být solidární s danou institucí, do které měl zakoupené vstupenky a netrvá na vrácení vstupného za zrušené představení, je nutné tuto informaci zaslat na email: refundace@evstupenka.cz a zaslat v emailu tyto údaje: Jméno zákazníka, email zákazníka, číslo objednávky a datum představení.

Zdroj: Evstupenka
Případné dotazy prosím směřujte na info@evstupenka.cz.

zpět
FACEBOOK PROGRAM
created by CTECH s.r.o. ©2012